Na co zwrócić uwagę, wybierając dewelopera?

Wybierając zakup domu albo mieszkania, powinniśmy wziąć pod uwagę różnorakie oferty, tak ażeby wybrać najkorzystniejszą opcję. Pamiętajmy, że przed podjęciem ostatecznej wyborów musimy wziąć pod uwagę kilka kluczowych aspektów. O ile planujemy zakup mieszkania z rynku pierwotnego, powinniśmy sprawdzić poprzednie realizacje, które wykonał deweloper żory.

Dzięki temu zyskamy wgląd w poprzednie inwestycje i będziemy mieli sposobność zapoznania się z opiniami innych klientów.
Co jeszcze należy sprawdzić przed kupnem mieszkania albo domu?
Gruntowne sprawdzenie inwestycji może nas ustrzec przed poważnymi myślami, również tymi majątkowymi. Przede wszystkim musimy odwiedzić stronę dewelopera i zaznajomić się z informacjami na jego temat. Warto mieć na uwadze też, że deweloperzy żory powinni posiadać doświadczenie na rynku nieruchomości, czyli zrealizowanych co najmniej kilka większych projektów. Warto również zaznajomić się z księgami wieczystymi oraz pozwoleniami na budowę. Warto pamiętać, by w czasie podpisywania umowy z dużą dokładnością sprawdzić wszystkie zapisy, szczególnie te dotyczące parametrów technicznych budynku czy mieszkania, jak też dotyczących terminów oddania i potencjalnych odszkodowań za ich przekroczenie. Warto wspomnieć też, że domy od dewelopera żory przed podpisaniem odbioru wymagają dokładnego sprawdzenia. Dlatego na odbiór domu albo mieszkania w każdym momencie zabierajmy ze sobą umowy a także plany, tak by móc wnikliwie sprawdzić rozmieszczenie instalacji elektrycznej a także wodno-kanalizacyjnej. Nie zapomnijmy również o kontroli szczelności okien i drzwi.

Więcej informacji: deweloper żory.